Iratkozz fel hírlevelünkre!

Elküld
Jelenleg 172 látogató nézi az ajánlatokat
Nézet:
Rendezés
Aktuális
Gruppi AJÁNLAT:
4 csillagos királyi wellness
3 fantasztikus nap félpanzióval
-64%
Ajánlott fogyasztói ár
111 800 Ft
Hátralévő idő
Gruppi ár
39 900 Ft
Vásárlások száma
25
Megosztás Megosztás
Kiszállítási idő:
-
Kiszállítási díj:
1100 Ft
Garancia:
Legfontosabb infók:
  • La Contessa Kastélyhotel**** Szilvásvárad
  • 3 nap / 2 éj fényűző kényelem 2 fő részére
  • Félpanziós ellátással
  • Elhelyezés Udvarházi Standard szobákban. Valamennyi szoba színes LCD televízióval, közel 50 csatornával, laptop méretű széffel, telefonnal, internet elérhetőséggel, elegáns olasz bútorokkal van felszerelve.
  • PLUSZ+: Egy gyermeknek 4 éves korig ingyenes
  • PLUSZ+: Wellness részleg korlátlan használata: 93 nm-es beltéri medence élményelemekkel és pezsgőággyal, 6 személyes jakuzzi (36-38°C), finn-, bio- és aroma szauna élményzuhanyokkal, hagyományos és török gőz, babapancsoló
  • PLUSZ+: Ingyenes WiFi internet
  • TIPP!: Eltűnt idők eleganciája és nyugalma a patinás kastélyszállóban
  • TIPP!: Felfedezésedre vár a kastély körüli gyönyörű park
Tulajdonságok:

A Hotel:
A több száz esztendős múlttal rendelkező kastélyépületben kialakított La Contessa Kastélyhotel**** rég eltűnt idők eleganciáját és nyugalmát kínálja, az Egertől mindössze 25 km-re fekvő Szilvásváradon.
A közel 7 hektáros parkban fekvő méltóságteljes neobarokk kastély nyújtotta nyugalom és páratlan miliő mellett a XXI. század kényelmét biztosítja a 2009. februárjától nyitva álló szálloda. Ismertségét tovább emeli a 2010 februárjában bemutatásra került Szinglik éjszakája című legújabb Sas Tamás film.

A fényűző pompa mellé társul 45 patinás, kétágyas szobája, a modern kor kényelme 650 nm-nyi wellness részleggel, valamint két rendezvényteremmel, amely kisebb tréningek, előadások helyszíneként szolgál. Az elegáns a' la carte Erzsébet Étterem évszakonként megújuló ételkínálattal várja kedves Vendégeit!

A Kastély:
A kastély és a szilvásváradi uradalom életében három jelentősebb nemesi család játszott szerepet. A Keglevich grófi család 1666-ban kapta meg hűbéri birtokként az akkoriban nagyon értékes waradi uradalmat. A kastély elődjének építtetése feltehetően gróf Keglevich Béla nevéhez köthető és Ybl Miklós tervei alapján készült. A Keglevichek majd 230 évig, 1894-ig birtokolták a kastélyt, ezt követően egy rövid ideig az Erdődy család volt a birtokos, majd a Pallavicini őrgrófi család lett a tulajdonos. A kastélyt a Pallaviciniek építették át neobarokk stílusban és 1944-ig a család tulajdonában maradt.

A II. világháborút követően a kastélyt államosították, s hosszú évekig SZOT üdülőként működött. Utolsó komolyabb renoválása 1981-ben, a Szilvásváradon megrendezett fogathajtó világbajnokság alkalmából volt. A rendszerváltást követően több más SZOT üdülőhöz hasonlóan a HUNGUEST HOTELS szállodalánchoz került, s ebben a kötelékben működött kétcsillagos szállóként egészen 2005-ig.

A Vendégek először a tágas, kényelmes kanapékkal és fotelekkel berendezett lobbyba lépnek be, ahol gazdagon hímzett függönyök és kristálycsillárok köszöntik a betérőt. A Lobbyból nyílik közvetlenül az elegáns a’la carte Erzsébet étterem, s mindkét helyiségből megközelíthető a főlépcsőház, ahol közel 5 méteres Swarovski kristálycsillár szórja fényét. A földszinten található még a dohányzásra kijelölt Szalon, illetve két kisebb rendezvényterem is. A földszinti folyosóról a díszburkolatos Ceremónia udvarra lehet rálátni, melyet teljes elkészültét követően pompázatos rózsák díszítenek majd. Az emeleten és a manzárdon kizárólag Vendégszobák kaptak helyet.


Wellness:
A szilvásváradi La Contessa Kastélyhotel**** páratlan természeti környezetben, egy neobarokk kastélyépület kínálta méltóságteljes nyugalommal és 650 négyzetméternyi wellness élménnyel vár minden megpihenni vágyót. A kastély wellness részlege különleges, domboldali elhelyezkedésének, két üvegfalának és a páratlan szépségű Bükk közelségének köszönhetően egyedülálló élményt kínál a megújulásra és kikapcsolódásra vágyóknak.

A medencék télen a kellemes hőfokú beltéri medencéből csodálkozhatunk rá a környező Bükk havas tájára.
- hatszemélyes, 36° C-os jakuzzi
- nyári időszakban 8 x 16 méteres, 21 - 23° C-os kültéri medence, napozóterasszal
- közel 100 nm-es beltéri medence, 28 - 29° C-os vízzel és élményelemekkel - 4 oldalbefúvásos hidromasszázs, 2 levegőbuzgár, kétszemélyes pezsgőágy és két nyakzuhany – kényeztet

Medencéink mellett személyre szóló, intim miliőjű kényeztetést nyújt különleges, páros hidromasszázskádunk, melyben 120 levegő-víz keverékkel masszírozó fúvóka mellett a felhasznált illóolajok és a színterápia teszi feledhetetlen élménnyé a pihenést.

Szauna:
Teljes ellazulást tesznek lehetővé szaunáink, melyek 3 különböző hőfokkal várják a kezdő és már gyakorlott szauna használókat:
- 80 - 90° C-os finn szauna, magas hőfokú, tisztító gőzzel
- 50 - 60° C-os aromakabin közepes hőmérséklete és a kabinban használt illóanyagok együttesen még hatékonyabb kikapcsolódást tesznek lehetővé
- 40 - 50° C-os bioszauna azon Vendégeinknek, akik nem kedvelik, vagy egészségügyi okok miatt nem vehetik igénybe a magasabb hőfokú, hagyományos finn szaunát, de nem szeretnének lemondani a szaunázás jótékony hatásairól.

A szaunázást követő felfrissülést jégkutunk, illetve 3 élményzuhanyunk biztosítja.

Élményzuhany:
Speciális Raindance Rainmaker élményzuhanyunk 60 cm-es átmérőjével a zuhanyozás új dimenzióját nyitja meg: Rain Air funkciónál a zuhanyban lévő légbuborékok megszakítják a fonal alakú zuhanysugarakat és milliónyi, nagy, gyöngy alakú csepp keletkezik, a természetes eső érzetét keltve. Teljesen más élményt kínál a Whirl Air vízsugár, itt a levegő a vízsugarakat egy intenzív masszázs élménnyé gyorsítja fel – milliónyi vízcsepp dobol a testünkön és ez által energiával tölt fel. Emellett két Raindance Rainfall élményzuhany várja még Vendégeinket, amelyek az előző kényeztető funkciókon kívül különleges vízesés élménnyel segítik a vizet, a maga ősi erejében megélni.

Gőzfürdők:
A gőz jótékony élettani hatásait kínálja hagyományos és török gőzfürdőnk. A forró gőz nem csak rendkívül jó stressz oldó, de a belélegzett páradús levegő jótékonyan hat meghűléses betegségek esetén is. A bőr felületén lecsapódó pára táplálja azt, míg a forró levegő átmelegíti a testet. A török gőzhöz kapcsolódóan hagyományos hamam kezeléseket is kínálunk, melyeket épített, fűtött kezelőágyon, feketeszappannal, rhassoul-lal és argán olajjal történnek.

Masszázs:
További kényeztetést kínálnak masszázsaink és testkezeléseink, melyek hatékonyságára a garanciát szakképzett gyógymasszőreink biztosítják. A hagyományos alapmasszázsok mellett a problémás területekre koncentráló, az izmokat alaposan átdolgozó egészségügyi masszázsok is igénybe vehetőek, de természetesen nem hiányozhatnak a kényeztető, ellazulást biztosító kezelések sem.

A gyönyörű, egészségesen barna bőr élményét nyújtja korszerű, álló infraszoláriumunk, mely a nap sugaraival azonos módon felkészíti a bőrt az egészséges barnulásra. Az első 3 percben ható infraszauna panelek felmelegítik a bőrt, kitágítják a pórusokat, így a barnulás eredményesebb és tartósabb lesz. A szoláriumozás ideje alatt lágy, hangulatának megfelelő relaxációs zenét is választhat, hogy ne csak bőre, elméje is megszépüljön. A nyári napozás megkezdése előtt próbálja ki napozásra felkészítő kezelésünket, ahol a teljes testradírozást követően gyümölcsös, természetes alapanyagokban gazdag krémet dolgozunk bele a bőrbe, hogy az infraszoláriummal megszerzett barnaság hosszú ideig megmaradjon, s bőre felkészülten várja az első melengető napsugarakat.

Feltételek:
  • Felhasználható: 2013. július 15-ig, hétvégén is
  • Gyermekkedvezmény: 4 és 12 éves kor között: 15.000 Ft / fő / 2 éj, 12 év felett: 19.000 Ft/ fő/ 2 éj
  • Az utalvány szabad helyek függvényében használható fel, ezért kérünk, hogy szállásod időben foglald le
  • Időpontot közvetlenül a szállodával tudsz egyeztetni: +36 30 335 6194; +36-36-564-064
  • Lemondás: a voucher összegének megfizetését követő 7 napon túli lemondás, illetve no show esetén a voucher összege nem visszatéríthető
  • Több utalványt is vásárolhatsz!
  • SZÉP Kártyát is elfogadunk!
  • IFA külön fizetendő: 350 Ft/fő/éj (18 év felett)

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: www.lacontessa.hu
Termékek, amik érdekelhetnek: