Iratkozz fel hírlevelünkre!

Elküld
Már 15 éve Veletek! 15 éves Gruppi Megbízható magyar webáruház
Jelenleg 168 látogató nézi az ajánlatokat
Nézet:
Rendezés
Aktuális
Gruppi AJÁNLAT:
HOME Videó-kaputelefon
Minden lakásban jól mutat
-39%
Ajánlott fogyasztói ár
83 990 Ft
Korlátozott készlet
Gruppi ár
50 990 Ft
Vásárlások száma
13
Megosztás Megosztás
Kiszállítási idő:
5 munkanap
Kiszállítási díj:
1249 Ft
Garancia:
12 hónap
Szállító:
Legfontosabb infók:
  • A DPV 26 Videó kaputelefon modern és letisztult kialakításának köszönhetően minden lakásban jól mutat
  • A külső egység kamerával ellátott, melynek képe a belső 7” LCD extra lapos monitoron látható
  • A mikrofon érzékenység és a beszéd hangerő szabályozható, valamint a monitor fényereje, képélessége is állítható
  • Sötétben is jól funkcionál a beépített infravörös LED-ek által, így éjszakai kameramód is kiválasztható
  • A 16 féle csengési dallam közül tudja kiválasztani az Önnek legjobban tetszőt
  • A csomag tartalmazza a külső egységet, a beltéri LCD monitort, esővédő keretet, 9 m csatlakozókábelt, fali fém tartókeretet, hálózati adaptert és a csavarokat
Feltételek:
  • A terméket átlagosan 5 munkanapon belül kiszállítjuk!
  • A terméket forgalmazza a Gruppi (Xentury Xchange Kft. elérhetőségei: +36 (1) 2550-250; ugyfelszolgalat@gruppi.hu; adószám: 26366403-2-41; cégjegyzékszám: 01 09 326464; cím: 1012 Budapest Pálya utca 2/a)
Termékek, amik érdekelhetnek:
Prémium 4 részes bőrönd
Ezüst,fekete színű, könnyű, tartós
29 990 Ft
Vásárlások száma: 17
MEGNÉZEM
X-Smart WiFi video okos kapucsengő
PIR mozgásérzékelés
9 990 Ft
Vásárlások száma: 15
MEGNÉZEM
Összecsukható kempingágy, fekete
Maximális terhelhetőség: 100 kg
8 890 Ft
Vásárlások száma: 18
MEGNÉZEM
Izoxis kültéri dupla aljzat
Fedéllel, 230–250 V
4 990 Ft
Vásárlások száma: 27